Оберіг

Мапа сайту
Розділи
Центр ОБЕРІГ [52]
матеріали по ТРАНСМУТАЦІЇ; наші статті, наша ТВОРЧІСТЬ
МОЛИТВИ [13]
РЕЙКІ [17]
метода духовного зцілення і самопізнання, наново відкрита сучасному світу через Мікао Усуї. Історія. Принципи.
АСТРОЛОГІЯ [29]
особисті статті нашого астропсихолога та інформація з інтернету
ЕЗОТЕРИЧНІ матеріали [66]
цитати, притчі, статті та уривки із книг, відео
Статистика

На сайті 1
Гість 1
Користувачі 0
Календар

Праздники сегодня
Пошук
Головна » Статті » РЕЙКІ

Історія Рейкі
В перекладі з японської

Рей - Божество, Абсолют, Універсум.
Кі - Енергія.
 
Одже,

Рейкі - це Універсальна Енергія Життєвої Сили
 або
Енергія Абсолюту, Енергія Любові Творця.
 
Засновником Рейкі в наш час став  Доктор Мікао Усуї.
 
 
 
В різних джерелах є різні відомості про те, як починалося духовне навчання юного  Мікао Усуї – в буддійському храмі чи те, що його навчали християнські місіонери, та цілком очевидно, що ще с дитинства вчення Будди й Ісуса  вплинуло на Мікао й він задався питанням, яким чином Великі Вчителі людства (якими були Будда й Ісус в різні часи) зцілювали людей.
 

 Подальші пошуки Істини привели його до Америки, як до країни, де на відміну від Японії, християнство було поширено. Доктор Усуї паралельно займався вивченням не лише християнських праць, але і багатьма іншими духовними і містичними традиціями.  Він вважав, що еклектичне знання збагатить його віру і полегшить пошук способу духовного цілительства. Він виявив, що учення Будди і його послідовників, їх дар цілительства багато в чому ідентичні тим здібностям, які демонстрували Христос і його апостоли.

 Зробивши такий висновок, Усуї зрозумів, що останнє зусилля на дорозі збагнення законів цілительства він повинен зробити на батьківщині.
 
Після семи років, проведених в Америці, Усуї повертається до Японії, де починає скрупульозно вивчати буддійські сутри, життя і учення Будди.  Після відвідин багатьох буддійських центрів він дізнається, що буддійські ченці і черниці, так само як християни, вважають цілительство перешкодою на дорозі духовного зростання. Згідно традиції, головною метою буддиста було досягнення внутрішнього заспокоєння, тоді як зовнішнім аспектам життя, таким як хвороби і убогість, послідовники Гаутами не вважали потрібними приділяти увагу, бо, згідно з ученням, вони скороминущі і неминучі. Таким чином, лікування людей повністю віддавалося на відкуп представникам офіційної медицини.
 
 Під час мандрів по Японії доктор Усуї зустрів абата, послідовника дзенбуддізму. Ця людина справила на нього незабутнє враження і зробила істотний вплив на вибір Шляху. Абат запросив нового знайомого в свій монастир, де доктор Усуї провів декілька років.  Спілкування з абатом сприяло його духовному розвитку, і вони провели багато годин разом, обговорюючи цілі релігійного пошуку і способи їх реалізації. Взнавши абата ближче, Усуї усвідомив, що його співбесідник скромна, мудра і милосердна людина. Джерело його безмежної мудрості і співчуття стало для Усуї маяком, що освітлювало дорогу до збагнення глибин власного вищого Я. Рамки його свідомості розсувалися подібно до квітки, що розпустилася, і він відчув, що мета близька.
В монастирі він знайшов тексти, що описують формулу цілительства, які він міг тепер читати на мові оригінала - санскриті. Але в цьому матеріалі не було інформації про те, як активізувати енергію і привести її в дію. Як вже говорилося, інформація в «сутрах» ховалася навмисно, щоб не давати  могутній матеріал в руки тих, хто не готовий знати його і правильно використовувати. Хавайо Таката описує це:  «Він заглибився у вивчення санскриту, і, коли він потім напружено вчився, оволодіваючи їм, він виявив формулу. Зовсім неважку і дуже просту. Як двічі два чотири... І він сказав: «Добре, я знайшов її. Але тепер мені потрібно її тулмачити, тому що вона була написана 2500 років тому - в давнину. І мені потрібно пройти випробування».
 
Випробуванням був тритижневий період медитації, поста і молитов на горі Курама в Японії. Він вибрав місце для медитації, склав перед собою двадцять один камінчик, щоб відмічати час,  викидаючи по одному камінчику в кінці кожного дня. У останній ранок своїх пошуків, в найтемнішу годину перед світанком, Усуї побачив, що до нього наближається частка, що світиться. Його першою реакцією було втекти від неї, але потім він передумав. Він вирішив прийняти те, що наближалося, і отримати відповідь на свою медитацію, навіть якщо воно приведе до його смерті. Це Світло ударило його в Третє Око, і він на деякий час знепритомнів. Потім він побачив «мільйони і мільйони веселкових бульбашок» і врешті-решт — символи Рейки. Коли він дивився на кожен з символів, йому давалася інформація про кожне з них для активізації цілющої енергії. Це було готове налаштування Рейки, надчуттєве повторне відкриття древнього методу.
 
Мікао Усуї пішов з гори Курама, знаючи як зціляти, так зціляли Будда і Ісус.
Спускаючись з гори, він пережив те, що в Традиції називається чотирма чудесами. По-перше, він  поранив  великий палець ноги, інстинктивно сів і узяв його в руки. Його руки стали гарячими він приклав їх до рани і вона зажила. Потім він підійшов до будинку біля підніжжя гори, в якому подавали мандрівникам, і попросив повний обід, що було не особливе мудро після двадцяти одного дня  голодування, але з'їв його без скрути. По-третє, жінка, яка подавала їду страждала від зубного болю, і, приклавши руки з двох сторін її обличчя, він вилікував її біль. Коли ж Мікао Усуї  повернувся в монастир і йому сказали, що його духовний батько захворів від нападу артриту, він теж вилікував його. Він  назвав цю цілющу енергію «Рейкі», що означає Універсальна Енергія Життєвої Сили. Так він жив декілька років, займаючись зціленням в кварталі жебраків. По етиці і культурі того часу суспільство підтримувало  жебраків з потворністю, відсутністю кінцівок. Зціляючи кожного з цих людей, Мікао Усуї просив людину почати нове життя, але потім виявлялося, що ті ж особи повертаються. Бачивши , що тих, кого він вважав  зціленим, продовжують просити милостиню, замість того, щоб чесно заробляти собі на життя, він розчарувався і виїхав з хащів.
Ці люди злилися, тому що вилікувавшись, вони вже не могли вести спосіб життя жебраків і їм треба було працювати. Це пов'язано не з тим, що жебраки не хотіли іншого життя, а з тим що Мікао Усуї  зціляв лише їх тіла, а не їх розум і дух. А дієве зцілення - духовне, і воно пов'язане зі Шляхом  до Просвітлення.
Зціливши Тіло, Душу й Дух, людина досягає Просвітлення і їй не потрібно перероджуватися.   
 
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: РЕЙКІ | Додав: Ружа (29.06.2008)
Переглядів: 1581 | Теги: самопізнання, історія рейкі, Рейкі, духовність, Мікао Усуї, самозцілення | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мій профіль
Вітаємо Вас,
Ваш IP адрес: 3.144.93.73

Размір шрифта:
Наше опитування
Чтобы Вы хотели изучить для совершенствования личности? (возможно несколько вариантов ответа)
Всього відповідей: 242
Оберіг на Facebook

Оберіг на УкрФирме
-->
Оберіг на Prom.ua
Цікаво знати

АУМ - украинский портал ресурсов духовного,<br>психического и физического развития человека
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека
ERA.COM.UA
интернет портал
Тренинги и семинары по психологии UAcenter.com - Объявления Украины, Поиск, Каталог.
Наш лінк

Центр ОБЕРІГ

[Отримати код банера]

Copyright MyCorp © 2024