Оберіг

Мапа сайту
Статистика
Календар

Праздники сегодня
Пошук
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: wise_cat, Ружа  
Форум » Про Все на Світі » Про Все на Світі » Рэйки
Рэйки
МаксДата: Четвер, 25.12.2008, 16:30 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Янголи Охоронці
Повідомлень: 34
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Давайте создадим раздел о рэйки. Книги, статьи, случаи из жизни.

Например я, читая книгу Ф.А. Петтера "Огонь рейки", постоянно ощущал поток, при том что я в тот момент только получил первую ступень, это было очень интересно и удивительно.


Никто тебе не враг, никто тебе не друг, но каждый тебе великий учитель!

Повідомлення відредагував Макс - Четвер, 25.12.2008, 16:47
 
РужаДата: Четвер, 25.12.2008, 17:24 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
хорошая мысль, тем более, что в нашем центре много рейкистов

я о Рэйки узнала от своего друга, и сразу поняла, что это то, что мне нужно. Пришла в центр именно за Рейки, теперь так и живу в этой энергии, которая помогает во всех сферах жизни - в работе, в исцелении. На практике понимаешь, что изменив себя, меняется мир вокруг, потому что Рэйки помогают в духовном росте, а когда человек духовно растет, то он становится здоровым и телом, и духом.
Я работаю с людьми и должна сказать, что люди чувствуют мою энергетику, хотя не знают, что я прводник Рейки. Я парикмахер, потому контак через мои руки ощущают многие, кто-то говрит, что идет тепло. у кого-то проходит головная боль (хотя я в данный момент не работаю с человеком , как целитель), многие просто дремают в кресле ...
Проблем с клиентами нет , я всегда при работе - некоторым окрываю "секрет", что я рейкист.. хотя если чесно, то и за долго до того. как я стала проводником, мои руки нарвились людям - ведь определенно мы все когда-то обладали этой энергией, но после падения Атлантиды, были лишены такого дара. О Рэйки знали толкьо посвященные. Но генетическая память все же сильна у людей, я думаю каждый может привести примеры из своей жизни, когда человек обаладет "легкой рукой". Например, моя мама всегда отличалась в этом плане - сорвет листик, сразу в землю и растет цветок, невзирая на лунные календари. Когда ударимся, то первым делом что делаем? Правильно - потираем или просто прикладываем руку... Так что Рейкистом или Проводником Рейки, может быть каждый, для этого нужно желание, немного трудолюбия ( в работе над собой в том числе) и целеустремленности, чтобы со временем стать еще более чистым, а значит сильным Проводником, ведь как известно, нет предела Совершенству!


Додаток: 9060785.jpg (73.7 Kb)


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
РужаДата: Четвер, 25.12.2008, 17:32 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Кстати, когад я читала Антарову, то тоже чувствовала, что руки наливаются теплом.. я тогда тоже приняла первую ступень.. наверно это общее состояние человека. входящего в поток Рейки, так мы учимся ощущать, наверное wink smile

~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
MamayДата: Вівторок, 27.01.2009, 22:26 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Друзі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Питання можна?
Думаю, що просто так нічого не відбувається) А це значить, чи можна будь-яка людина освоюти рейкі самотушки? Чи має бути обов"зково вчитель. Знання - річ цікава, людина може взяти стільки, скільки їй буде дозволено, як би вона не гонорилася)
То, що радите почитати Антарову %)


Сидить козак на могилі тай штани латає!)
 
РужаДата: Середа, 28.01.2009, 09:12 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
О, козаче! Рада вітати! hi
Випадковостей взагалі не буває! Рейкі - розумна енергія і вона приходить до людини тоді, коли та вже готова... Нею колись володіли всі ми (Лемурія, Атлантида), тож десь в генетичній пам*яті людини це є - коли ми вдаримося чи коли щось болить, ми одразу прикладаємо руки чи потираємо теє місце (несвідомо...але..)
Всі люди - це провідники Божої Енергії, ми пропускаємо її через себе і "заземлюємо", бо Землі. особливо зараз. дуже потрібна саме така енергія - Космічний потік + Любов людини. Але при ініціації Рейки потік розширюється і так з кожним наступним ступенем. Людина проводить енергій більше і вже іншої якості, бо Рейкі допомогає людині й в духовному плані - така людини вже по-іншому оцінює життя, переходить на інший рівень свідомості, тобто те, що вона могла дозволити собі ще вчора (сварки, крики, гнів, ревнощі і таке інше), то вже сьогодні вона свідомо розуміє, що то вже неспівзвучні енергії, які руйнують гармонію тіла й духу.
Навіть ті. хто володіє енергією з народження проходять посвіту від Майстра. Бо скільки б ти не читав, чи малював символи(а зараз їх в неті можна знайти дуже легко), вони не працюють, бо працює тільки те, що отримуєш від Майстра. Чому в нас ціла школа? тому що той, хто постійно працює має питання. тож в нас проводять семінари кожного місяця, також в світі Нового часу, наші Майстри отримують завжди нові знання, якими діляться на семінарах, і оскільки цей процес йде безперервно, то ж кожного разу отримуємо щось нове.
Quote (Mamay)
[size=10]Знання - річ цікава, людина може взяти стільки, скільки їй буде дозволено, як би вона не гонорилася)

Дуже влучно! Браво!

Quote (Mamay)
То, що радите почитати Антарову

Так, для мене особисто це надзвичайна книга, я її називаю БлагоВістю або Євангелієм angel (дивися в нашій електронній Бібліотеці або на Петрівці)
%)


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
MamayДата: Середа, 28.01.2009, 20:53 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Друзі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую за просвітництво mir_dryjba
Як тільки з"явиться хвилинка почну знайомитися) angel


Сидить козак на могилі тай штани латає!)
 
РужаДата: Середа, 28.01.2009, 21:48 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Mamay)
Дякую за просвітництво mir_dryjba
Як тільки з"явиться хвилинка почну знайомитися)

На Здоров*я! flower

Просвітницька діяльність саме те, що мені до вподоби %) , звертайся, чим зможемо - допоможемо! :D

А Две Жизни книга не про Рейкі. але про Життя, про духовний шлях.. та взагалі про все... це моя улюблена книга, тому я про неї можу довго говорити angel Написана в легкій художній формі.

А що стосується Рейкі, читай наші статті, форум, задавай питання hello

%)


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
MamayДата: Середа, 28.01.2009, 21:57 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Друзі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Я знаю про "Два життя", я скачав, але там здається 4 книги загальною кількістю 1000 чи більше сторінок, я оце думаю може купити на Петрівці, бо таку кількість читати з монітора - це жах.

Я хотів, ще запитати про Блавацьку, Ви читали? Що там ця окультна леді - варто почитати? Чи не витрачати часу? %)

Ще ніди не бачив таких дивних смайлів) poddergka


Сидить козак на могилі тай штани латає!)
 
РужаДата: Четвер, 29.01.2009, 09:22 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Mamay)
Я знаю про "Два життя", я скачав, але там здається 4 книги загальною кількістю 1000 чи більше сторінок, я оце думаю може купити на Петрівці, бо таку кількість читати з монітора - це жах.

це точно, тим більше, я люблю ще й олівцем мітки розставляти, а на моніторі це не той ефект :D

Я перепрошую - міняла смайли.. тож в коментах старі загубилися... відредагую згодом....

Quote (Mamay)
Я хотів, ще запитати про Блавацьку, Ви читали? Що там ця окультна леді - варто почитати? Чи не витрачати часу? %)

Звісно, це перші книги. які варті уваги, Блаватська, Рерихи - це основа основ! Це вчителі людства, які отримували інформацію беспосердньо від Вчителів Небесних, а саме від Ель Морії - одного із Вчителів Нової Епохи. Тож матеріали ці дуже актуальні зараз... їх можна навіть назвати класикою езотерики.
Для початку можу запропонувати з нашої бібліотеки "Космические легенді востока" - там коротко и более доступно изложені основніе позиции. Хотя если осилишь сразу Блаватскую - только респект!

Quote (Mamay)
Ще ніди не бачив таких дивних смайлів) podderzhka

...ой..дякую.. це моя власна колекція з надбаних за три роки життя в неті... хе-хе.. нажаль одразу не в*їхала в те, як їх правильно закидати на сайт.. тож трохи негарно вийшло...добре..пізніше приберу і додам ще %)


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
МаксДата: Четвер, 29.01.2009, 18:08 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Янголи Охоронці
Повідомлень: 34
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
По поводу рэйки нужен учитель - который открывает дверь и ты проходишь в новую жизнь через нее, а дальше сам.

Рекомендую начать читать две жизни, но если пойдет Блавацкая то замечательно.

Главное не стоять на месте а постоянно двигаться....


Никто тебе не враг, никто тебе не друг, но каждый тебе великий учитель!
 
РужаДата: Четвер, 29.01.2009, 22:07 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Макс)
По поводу рэйки нужен учитель - который открывает дверь и ты проходишь в новую жизнь через нее, а дальше сам.

:D mir_dryjba


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
РужаДата: П'ятниця, 20.02.2009, 17:04 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
>> наша Галерея - Рейкі <<

~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
РужаДата: Неділя, 08.11.2009, 22:05 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Админ
Повідомлень: 287
Нагороди: 3
Репутація: 5
Статус: Offline
Всем Привет! hi
а я нашла еще о горе Курама:
>> гора Курама - Северный страж Киото <<

кроме информации еще фотки ...

эх.. поехать бы туда как-нить.. angel


~ Холод не лякає того, хто з Вогнем ~

 
sashafugasДата: Неділя, 17.06.2018, 08:48 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Нові Друзі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
К любому сварочному аппарату нужны качественные электроды. Можно купить хорошие электроды   здесь  http://plasmasnab52.ru/consumables/consumables-kjellberg электроды kjellberg их есть выбор по нормальным ценам. А также имеются другие метизы, включая всевозможные болты с гайками и шурупами, а также различные стройматериалы. Если нет возможности забрать товар самим, то они организуют доставку. Вариантов оплаты много способов, можно наличкой при доставке или по безналу. Если возникнут вопросы, то они дадут грамотную консультацию и ответят на все вопросы.
 
Форум » Про Все на Світі » Про Все на Світі » Рэйки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Мій профіль
Вітаємо Вас,
Ваш IP адрес: 3.133.12.172

Размір шрифта:
Наше опитування
Чтобы Вы хотели изучить для совершенствования личности? (возможно несколько вариантов ответа)
Всього відповідей: 242
Оберіг на Facebook

Оберіг на УкрФирме
-->
Оберіг на Prom.ua
Цікаво знати

АУМ - украинский портал ресурсов духовного,<br>психического и физического развития человека
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека
ERA.COM.UA
интернет портал
Тренинги и семинары по психологии UAcenter.com - Объявления Украины, Поиск, Каталог.
Наш лінк

Центр ОБЕРІГ

[Отримати код банера]

Copyright MyCorp © 2024