Дуже давно Земля для людини була об'єктом шанування. Вона вважалася не лише вмістищем духів, але почитаталась і як Мати-богиня.
Виступаючи в різних своїх іпостася, вона милостива і рясна або грізна і руйнівна , наприклад, - Гея.
Гея — прадавнє божество, уособлення Землі. По Гесиоду Гея першою виділилася з первинного Хаосу і породила Урану (Піднебіння) і Понт (Море). Від Урану вона народила гекахонтейров, киклопов, титанів і гігантів. Від союзу з Понтом в Геї з'явилися на світ Нерей, Тавмант, Форкий, Кето, Еврібія, Галія і тельхини. Як мати гігантів Гея намагалася допомогти їм під час гигантомахиі. Вона вважалася прародителькою людей і великою обителлю мертвих. Культ Геї грав виняткову роль при шануванні предків. У клятвах ім'я Геї саме священне. Древній храм Дельфійський, за переказами, був до приходу сюди Аполлона святилищем Геї.
~~~~~~~~~~~
Деметра
Деметра — богиня родючості і землеробства, дочка Крону і Реї, сестра зевса, посейдона, Аїда, Гери і Гестії, мати Персефони. Прадавнє доолімпійськоє божество. Головний міф про Деметре пов'язаний з оповіддю про викрадання дочки Деметри, Персефони, богом підземного світу Аїдом. Убита горем Деметра, дев'ять днів безуспішно розшукувала дочку, а на десятий день взнала від усевидющого Геліоса, що Персефону викрав Аїд з відома зевса. Розгнівана Деметра покинула Олімп і в образі старої стала мандрувати по землі. Тим часом земля перестала давати урожай, настав голод, припинилися жертви богам. Зевс погодився повернути Персефону матері з тією умовою, щоб вона частина року проводила на землі з Деметрой, а останній час залишалася з Аїдом в подземом царстві. Тоді Деметра повернулася на Олімп, і земля знов стала приносити дари. По іншому міфу, Деметра, пішовши з Олімпу, в образі старої прийшла до Ельовсину. Дружина ельовсинського царя Келея, Метаніра, узяла Деметру в няньки до своїх синів Демофонту і Тріптолему. Вирішивши зробити одного з дітей, Демофонта, безсмертним, Деметра натирала його амброзією і тримала ночами над вогнем. Тоді Деметра повернулася на Олімп і земля знов стала пріноситі дари. По іншому міфу, Деметра, пішовши з Олімпу, в образі старої прійшла до Ельовсин. Дружина ельовсинського пануючи Келея, Метаніра, узяла Деметру в няньки до своїх синів Демофонту і Тріптолему. Вірішивши зробіті одного з дітей, Демофонта, безсмертнім, Деметра натирала його амброзією і трімала по ночах над увігнемо. Одного дня Метаніра побачила сина, обійнятого полум'ям, і накинулася на Деметру. Дитя випало з рук богині і загинуло у вогні. Тоді Деметра відкрилася Метаніре і Келею. Другому синові, Тріптолему, богиня подарувала колос пшениці і навчила його обробляти землю, повелівши йому навчити землеробству всіх людей.
У римській міфологічній традиції Д. відповідає Церера
Наводжу ладу в наших Шпалерах - розкидую їх по теках. дуже цікаву інфу знайшла про гору Фудзісан (яку ми називаємо дуже неповажно... Фудзіяма... ) ласкаво прошу дізнатися дещо про один із Символів Японіїї:
Всем доброго времени суток!)Тоже вот думаем о новом жилье , смотрим на множествах сайтах . но а чаще всего здесь: https://gorodkvadratov.ru . Тут очень удобно , тем, что можно посмотреть несколько предложений . Советуем вам его!
Я покупал здесь https://nasha-stroyka.com.ua/agrotkan/ агроткань, и в результате приобрел очень качественное изделие, которое замечательно выдерживает любые перепады температур: как жару, так и сильный мороз. Я предполагаю, что брезент – это лучший укрывной огнеупорный материал, который отличается ветрозащитным свойством, прочен и устойчив к износу.